Про нас

Складно уявити чоловіка, який не цікавився б зброєю. Правильні лінії, висока точність пострілу, привабливий дизайн, якісні деталі, зручна посадка, це далеко не всі переваги пневматичних гвинтівок від турецького бренду «Hatsan». Весь асортимент викликає в аудиторії неоднозначні емоції: хтось скептично ставиться до продукції бренду, а інші душі не чують, проте байдужими не лишається ніхто!

Історія виникнення
Повертаючи до витоків формування можна побачити, що у початковій щаблі кар’єрного зростання дітище було приречено успіх. Це сімейна справа, яка була заснована молодою людиною в невеликому гаражному приміщенні свого батька. Мінімум професійних знань, тільки аматорське розуміння пневматики та шалене бажання відтворити щось неймовірне у сфері зброї дозволило досягти гарного результату.

Перша модифікація мала пневматичний початок і стріляла дротиками. Вже пізня справа з гаражного типу переросла в напівкустарне та спеціалізувалася на створенні одноствольних мисливських рушниць. Новинка високо була оцінена сусідами та друзями засновника «Hatsan», що дало змогу значно розширити модельний ряд та якість. Згодом продукцією компанії зацікавилася вся Туреччина.

Головна популярність у дітищі «Hatsan» прийшла у 2000 році, коли виробництво було виведено на міжнародний рівень. На сьогоднішній день коефіцієнт продажу на експорт становить близько 95% від усього обсягу повітря, що виготовляються. Головний штаб територіально розташований у місті Ізмір, а кількість працівників переступила за межі 700 осіб.

З моменту виходу на міжнародний ринок рід заняття було повернено до витоків. Тепер ведеться активна розробка пневматичних гвинтівок різних рівнів та призначень. Дизайнерські корпуси виводять модельний ряд у Топ найкращих по всьому світу, адже похвалитися інноваційним змістом та привабливим зовнішнім виглядом може далеко не кожна сімейна справа. «Hatsan» вибирають найкращі стрілки по всьому світу завдяки високій якості, точності та широкому модельному ряду, який включає всі необхідні модифікації як для дітей, так і дорослих.

Виробництво
Турецька компанія є однією з найкращих з виробництва пневматики по всьому світу. Головна її перевага – ретельне відстеження кожного з етапів конструювання. Хатсан все роблять самі, всі деталі не замовляються в інших компаній, а виробляються в рамках концерну. Завдяки цьому офіційні представники можуть гарантувати належну якість, довговічність та надійність.

Концерн має сертифікат формату ISO 9001, займається контролем усіх етапів виробництва, запроваджує повністю автоматизовану підтримку, даючи можливість працювати з інноваційними технологіями. Кожна нова модель, що виробляється під ім’ям концерну, включає найновіші і топові новинки у світі збройової індустрії.

Переваги концерну
Сімейне дітище є еталоном турецької збройової індустрії, яке популярне не тільки в межах країни, а й у всьому світі. Найкращі стрілки серед популярних компаній віддають перевагу саме цьому бренду за рахунок таких значущих переваг:

Використання інноваційних технологій, що гармонійно поєднуються зі стандартизованими канонами.
Застосування під час виготовлення лише сертифікованих матеріалів належної якості.
Висока точність пострілів.
Широкий асортимент, поділений на кілька підкласів. Завдяки цьому абсолютно кожна людина може підібрати потрібну модель, виходячи із власних умінь.
Висока надійність.
Ефективність зброї у всіх напрямках її використання.
Більш доступна вартість на тлі європейських та американських конкурентів.
Ретельно продуманий дизайн робить кожну модель ексклюзивною, зовні привабливою, але водночас маскуючі властивості не знижуються.
Підсумовуючи, не можна не відзначити, що концерн був заснований далекого 1976 року. З того часу пройшло багато часу, за який бренд набув затребуваності у всьому світі та багатомільйонної аудиторії відданих клієнтів.

Застосування сучасних технологій
«Hatsan» у збройовій індустрії знаходиться з 1976 року, але досі залишається однією з найкращих не лише у Туреччині, а й у всьому світі. Фахівці у процесі конструювання нової моделі зброї під ім’ям бренду намагаються вдало втілити інноваційні тенденції, при цьому не забуваючи стандартизованих канонів. Бути завжди в тренді дозволяють такі фактори:

Заводські приміщення обладнані лише новою технікою.
Працівники компанії регулярно проходять навчальні семінари, іспити, які сприяють покращенню навичок.
Зброя створюється з урахуванням новинок у галузі.
Майбутнє за сучасними технологіями, чим уміло користуються працівники Hatsan. У продажу ви ніколи не знайдете модель, яка зроблена неякісно або повністю повторює вже існуючу модифікацію.

Відгуки покупців
У колах досвідчених стрільців або любителів пневматики можна почути безліч різних думок щодо тієїабо іншої моделі виробництва “Хатсан”. Хтось не зміг оцінити всі переваги пневматичних гвинтівок компанії, а інші високо відгукуються про них. Модельний ряд включає широкий асортимент не тільки фасонів, дизайну, але і ділиться на класи складності. Новачок або професіонал – з «Hatsan» не має значення, адже кожен зможе відшукати свою зброю, що підходить за звичаєм і вмінням. У світі продукцію бренду характеризують так:

Точно стріляє.
Прекрасно підвищує навички.
Найкраща пневматика, незважаючи на привабливу вартість.
Гідний конкурент для європейської та американської продукції.
Настійно рекомендуємо придбати пневматичну зброю від «Хатсан», і на власному досвіді оцінити переваги та привілеї моделі, що сподобалися. Запевняємо, ви будете вражені!