Hatsa Flash Pup Set акційний набір купити в Україні

550,27 $

Артикул: Flash Pup Set

Flash Pup Set – гаряча пропозиція! Акційний набір за спеціальною ціною. Оригінальний товар, офіційна гарантія, пересилка по Україні наложеним платежем .

Немає в наявності

Опис

Hatsa Flash Pup Set

Це одна із багатьох PCP – гвинтівок Hatsan. Здавалось би, що нового можна ще чекати від гвинтівок з попереднім накачуванням ? Але турецький виробник зброї не перестає дивувати і тішити своїх шанувальників. В котрий раз вони доводять свою прогресивність та прагнення до різноманітності. Річ в тім що ця модель виконана по технології «bullpup» (булл пап). Давайте ж ознайомимось в чому відмінності таких гвинтівок.

В сучасному світі стрілецької зброї поняття “буллпап” вказує на те що, спусковий гачок і руків’я зброї, знаходяться попереду барабану і ударного механізму. Така модифікація дозволяє суттєво зменшити загальну довжину зброї при цьому не вкорочувавши довжину ствола. А оскільки довжина ствола залишилась колишньою то і втрати в кучності та точності не спостерігається. Вогнепальна зброя такого типу постійно застосовується військовими багатьох розвинених країн. Також – окрім компактності така зброя краще збалансована.

Резервуар Hatsan Flash Pup Set має об’єм в 165 кубічних сантиметрів, що дозволяє їй проводити до 100 ефективних пострілів з однієї закачки.

Максимальний тиск ща закачується в балон складає 300 бар, але максимальний “робочий” – 200 бар, котрий не рекомендується перевищувати. Для контролю тиску в основному резервуарі встановлений манометр. А на кінці встановлений двосторонній порт для закачки повітря.

Дульна енергія в 30 Дж. дозволяє розігнати кулю до 325 м/с. Місткість магазину розрахована на 14-ть кульок діаметром 4.5 мм. Гвинтівка укомплектована двома магазинами, що дозволить, при необхідності, виконати швидку перезарядку. Також ця модель має різьбу на кінці ствола для встановлення саунд-модератора. Для запобігання пошкодження вона захищена спеціальною накладкою. Також варто відзначити зовнішній вигляд гвинтівки, а саме дизайн, функціональність ложе і прикладу. Звичайно матеріал для цієї гвинтівки використовувався традиційний. Виконаний Hatsan Flash Pup в дереві. Сировиною слугував турецький горіх, який окрім міцності, надав гвинтівки класичного вигляду в поєднанні з футуристичним дизайном.

О крім цього, пневматична гвинтівка має двоступеневий регульований спусковий механізм – Quattro Trigger, для налаштування ходу і навантаження на спусковий гачок. Який можна відрегулювати за допомогою двох гвинтів розташованих в вікні на нижній частині прикладу. А на кінці прикладу маємо гумовий, вентилюємий “затильник” для пом’якшення віддачі. Для більш зручного хвата рукоятка виконана в пістолетному стилі.

Під цівкою pcp гвинтівка hatsan має планку пікатіні для різного тактичного обладнання. Також система кріплень присутня і над стволом, що дозволяє встановлювати оптичні приціли. Що ж стосується оптичного прицілу, компанія проводить акцію! При купівлі даної гвинтівки Ви отримуєте оптику в комплекті. Також окрім прицілу в набір входить насос високого тиску для закачування повітря в резервуар. Цей насос з максимально рекомендованим тиском в 200 бар зі встановленим манометром – для контролю тиску, молекулярним фільтром (осушувач) – для утримання вологи при закачуванні повітря, а також напірним клапаном для спуску надлишкового гарячого повітря.

На закінчення хотілось би сказати про ще одну перевагу Hatsan Flash Pup Set. Завдяки своїй конструкції ця гвинтівка надзвичайно компактна. При загальній довжині 64.5 см. її вага складає всього 2.73 кг. Саме тому транспортування і використання не створять незручностей.
Виходячи з вищесказаного, впевнено можна стверджувати, що Hatsan Flash Pup Set є гідним представником гвинтівок свого класу. А якщо ще враховувати 100 оригінальність товару та акційну комплектацію надану нашим сайтом, дана модель одна з найкращих у своїй ціновій категорії. Увага! Кількість акційного набору обмежена!

Додаткова інформація

Заряджання

Тип пружини

Кот товару

Flash Pup Set

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Hatsa Flash Pup Set акційний набір купити в Україні”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *