Важливо

Турецький бренд Hatsan представлений на ринку України вже досить довгий період часу, за який встиг зарекомендувати себе з хорошого боку завдяки високій якості та великому асортименту пневматики та аксесуарів до неї.

Сьогодні на просторах інтернету все більше сайтів пропонують різні товари і часто в гонитві за клієнтами недобросовісні продавці подають свою продукцію значно дешевше, ніж у своїх конкурентів. Можна запитати, чому вони не сумлінні, якщо ціна нижча ніж у інших? І тут все просто… Хатсан, завдяки своїй впізнаваності та популярності, є провідною фірмою у своєму напрямку, внаслідок чого автоматично стають об’єктом для підробок. І деякі продавці для швидкої наживи продають саме такий товар. Звичайно ціну таких гвинтівок вони можуть легко знижувати, звичайно ж, бувають винятки у вигляді різних акцій, але тут потрібно бути уважним при виборі.

Не тільки низька ціна може вплинути на очікування, є ще багато інших факторів, які можуть зіпсувати настрій після придбання гвинтівок на сумнівних майданчиках. Тому давайте розберемося на що слід звернути увагу при виборі товару і чому наш сайт є місцем, де ви гарантовано купити оригінальну продукцію Хатсан.

Почнемо з того, що будь-який сайт має зарекомендувати себе. Від репутації та професійності продавця залежить багато чого: наша компанія на ринку України вже понад сім років, ми безпосередньо співпрацюємо з компанією Hatsan Turkey та пропонуємо оригінальний товар із заводською комплектацією. Вся надана продукція «Хатсан» на нашому сайті відповідає високим стандартам, весь товар укомплектований на заводі. Саме комплектація часто викликає питання у покупця, наприклад: Якщо виробник у комплекті з гвинтівкою не вказує на наявність оптичного прицілу, то його там бути і не повинно. Таким чином, якщо ви бачите на якомусь сайті гвинтівку з оптикою в комплекті, та ще й зі значно заниженою ціною, не варто радіти… Це не означає, що приціл вам іде безкоштовно, швидше за все, просто вартість такої гвинтівки нижча, що говорить про її сумнівну якість і походження.
Асортименти. На нашому сайті надано широкий асортимент гвинтівок, весь товар відповідає опису основних технічних характеристик. Також, крім пневматики, на сайті можна придбати різні аксесуари, у тому числі і оптику, кріплення, сошки, чохли, кулі, і.т.д. іноді, у зв’язку з певними обставинами, наступного дня. Також ми практикуємо доставку на замовлення – якщо Вас зацікавила певна гвинтівка, але її з якихось причин немає, Ви сміливо можете звернутися до наших консультантів та обговорити можливість та умови замовлення.
Гарантія та сервіс. Ми пропонуємо продукцію із офіційною гарантією. Власний сервісний центр забезпечує швидке вирішення всіх питань щодо гарантійного та не гарантійного ремонту. Придбавши продукцію Hatsan у нашому магазині, ви з упевненістю можете розраховувати на те, що ваші права покупця будуть дотримані. До нас часто звертаються покупці які придбали продукцію не у нас Хатсан з проханням про гарантійний ремонт, здебільшого ми відмовляємо у гарантійному ремонті, як правило через те, що гвинтівка була завезена в Україну “в сіру” – тобто нелегально, в обхід митниці (На цю продукцію гарантія не поширюється). Клієнт купивши “сіру” гвинтівку швидше за все придбав її на кілька сотень гривень дешевше ніж у нас, але при виникненні проблем недобросовісний продавець уникне покладеної на нього відповідальності і покупець прийде до нас і заплатить за те, що продавець зобов’язаний йому гарантувати за законом. Внаслідок цього покупець виявляється віч-на-віч із проблемою і змушений витрачається на дорогий ремонт.
Компетентність людини, що продає Вам товар. Наші фахівці не просто завчили характеристики (які і так є в описі) як це роблять більшість продавців. При виборі гвинтівки Ви можете сміливо звертатися до наших фахівців, які не з чуток знають про пневматичну зброю та серйозно ставляться до тактико-технічних характеристик та своєї роботи. Про наш професіоналізм також говорить і спрямованість нашого сайту, а саме те, що ми пропонуємо гвинтівки лише фірми Хатсан, а не розпорошуємося на безліч інших брендів, як це робить велика кількість різних сайтів.
Висновок:

При покупці пневматичної гвинтівки звертайте увагу на:

  • Комплектацію;
  • Наявність відповідних документів та гарантії;
  • можливість повернення та технічного обслуговування;
  • компетентність продавця, який обслуговує Вас;

p.s. Ціна

Остерігайтеся підозріло низьких цін, адже якісний товар не може коштувати дешево, а гвинтівки дешевші ніж на нашому сайті, швидше за все довго Вас не порадують, а можливо і зовсім розчарують.

Рекомендуємо та щирі радимо купувати продукцію компанії Хатсан на нашому сайтіе, ми надаємо Вам кваліфіковану допомогу у всіх можливих питаннях та допоможемо на всіх етапах покупки.